Nr. | Nume | Județul | Şcoala |
---|---|---|---|
1 | Dobra Victor Ioan | Alba | Colegiul Național ”Lucian Blaga” Sebeș |
2 | Gligor Andrei | Bihor | Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea |
3 | Lupău Alin George | Bihor | Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea |
4 | Bâcâin Octavian-Tiberiu | Bistrița Năsăud | Liceul Teoretic "Constantin Roman Vivu" Teaca, Centrul de Excelență Năsăud |
5 | Fătu Mihai Ovidiu | Bistrița Năsăud | Centrul de Excelență Bistrița |
6 | Tîrlișan Tudor | Bistrița Năsăud | Școala Gimnazială ”M. Eminescu” Nasaud, Centrul de Excelență Năsăud |
7 | Bezdedean Eric Ștefan | Brașov | Școala Gimnazială Nr 8 Brașov |
8 | Cojocariu Rareș | Brăila | Colegiul Național „Gheorghe Munteanu Murgoci” Brăila, Centrul de Excelență Brăila |
9 | Coman Andrei | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
10 | Gagea Andrei | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
11 | Giurgea Ana-Maria | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
12 | Gorea Rareş-Andrei | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
13 | Stupariu Teodor Mihai | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
14 | Cuciureanu Mircea | București Sector 2 | Colegiul Național "Cantemir-Vodă" București |
15 | Hanganu Darius | București Sector 2 | Colegiul Național "Cantemir-Vodă" București |
16 | Gheorghe Ema Nicole | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
17 | Iorgulescu Andrei Paul | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
18 | Mironov Cezar Luca | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
19 | Neacșu Matei | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
20 | Petre Adelina Violeta | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
21 | Popescu-Filimon Andrei Cosmin | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
22 | Stoicescu Eric Alexandru | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
23 | Șună Andrei | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
24 | Țone Alexandru Ionuț | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
25 | Mohanu Dominic | București Sector 6 | Școala Gimnazială "Constantin Brâncuși" |
26 | Bence-Muk Daniel | Cluj | Școala Gimnazială "Ioan Bob" Cluj-Napoca |
27 | Morariu Tudor | Cluj | Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca |
28 | Thury-Burileanu Alexandru | Constanța | Școala Gimnazială „Gala Galaction” Mangalia |
29 | Viespescu Carina Maria | Dolj | Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova, Centrul de pregătire pentru performanță în informatică |
30 | Șerban Alexandru Nicolae | Dolj | Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova, Centrul de pregătire pentru performanță în informatică |
31 | Aniniș Adriana Catrinel | Gorj | Colegiul National "Spiru Haret" Târgu Jiu |
32 | Loga Ana Natalia | Gorj | Colegiul National "Spiru Haret" Târgu Jiu |
33 | Tenchea Natalia Ștefania | Gorj | Colegiul National "Spiru Haret" Târgu Jiu |
34 | Meștereagă Eric | Hunedoara | Colegiul Național „Decebal” Deva, Centrul de Excelență Hunedoara |
35 | Grecu Constantin Rareș | Iași | Liceul Teoretic De Informatică "Grigore Moisil" Iași, Infogym - Hai La Olimpiadă! |
36 | Hamciuc Claudiu Ioan | Iași | Liceul Teoretic De Informatică "Grigore Moisil" Iași, Infogym - Hai La Olimpiadă! |
37 | Sofronea Vlad Alexandru | Iași | Liceul Teoretic De Informatică "Grigore Moisil" Iași, Infogym - Hai La Olimpiadă! |
38 | Belu Ianis | Prahova | Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești, Centrul Județean de Excelență Prahova |
39 | Burlacu Andrei Valentin | Prahova | Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești, Centrul Județean de Excelență Prahova |
40 | Bîrsan Răzvan Gabriel | Prahova | Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești, Centrul Județean de Excelență Prahova |
41 | Dragu Ioan Alexandru | Prahova | Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești, Centrul Județean de Excelență Prahova |
42 | Pătraşcu Vlad George | Prahova | Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești, Centrul Județean de Excelență Prahova |
43 | Gavrilescu Robert-Ștefan | Suceava | Colegiul Național „Nicu Gane” Suceava, Centrul HLO Suceava |
44 | Gavrilescu Răzvan-Cristian | Suceava | Colegiul Național „Nicu Gane” Suceava, Centrul HLO Suceava |
45 | Tomiță Mircea Ștefan | Suceava | Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava, Centrul HLO Suceava |
46 | Petrean Roland | Sălaj | Școala Gimnazială ”Simion Bărnuțiu” Zalău |
47 | Georgescu David | Timiș | Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timișoara, Centrul de Excelență |