Nr. | Nume | Județul | Şcoala |
---|---|---|---|
1 | Rădoi Adelina Ioana | Brașov | Colegiul Național de Informatică "Gr. Moisil" Brașov |
2 | Haivas Horia Mihai | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
3 | Mandragiu Mihai | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
4 | Mătăsaru Tudor-Mihai | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
5 | Neguț Vlad Mihai | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
6 | Prisecaru Andrei Nicolae | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
7 | Stoican Alexandru Andrei | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
8 | Vrânceanu Teodor | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
9 | Guiman Alexandra-Iulia | București Sector 2 | Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" București |
10 | Ariton Mihai | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
11 | Balaur Matei Liviu | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
12 | Drăgușanu Rareș | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
13 | Ghica Amalia | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
14 | Iordache Matei Ștefan | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
15 | Maican-Barbu Iustin Cristian | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
16 | Neagu Ștefan Constantin | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
17 | Paneș Alexandru | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
18 | Stoica Mihnea Teodor | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
19 | Tutunaru Vlad Mihai | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
20 | Țurcanu David Constantin | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
21 | Cioban Mara Cristiana | Cluj | Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca |
22 | Gabor Bogdan | Cluj | Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca |
23 | Șerban Emilia-Roxana | Cluj | Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca |
24 | Dedu Răzvan Matei | Călăraşi | Colegiul Economic Călărași, Centrul Județean de Excelență Călărași |
25 | Curcă David Ioan | Dolj | Colegiul Național ”Carol I” Craiova, Centrul de pregătire pentru performanță în informatică |
26 | Florea Vlad Cristian | Dolj | Școala Gimnazială „Gheorghe Țițeica" Craiova, Centrul de pregătire pentru performanță în informatică |
27 | Grigorie Ana Teodora | Dolj | Colegiul Național ”Carol I” Craiova, Centrul de pregătire pentru performanță în informatică |
28 | Nistor Vlad Andrei | Dolj | Liceul Teoretic "Tudor Arghezi" Craiova, Centrul de pregătire pentru performanță în informatică, Centrul Județean de Excelență Dolj |
29 | Sbora Ioan-David | Gorj | Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu |
30 | Tița Georgiana-Teodora | Gorj | Colegiul National "Spiru Haret" Târgu Jiu |
31 | Constantiniu Matei | Iași | Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași, Infogym - Hai La Olimpiadă! |
32 | Maftei David-Andrei | Prahova | Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești, Centrul Județean de Excelență Prahova |
33 | Petre Cristian | Prahova | Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești, Centrul Județean de Excelență Prahova |
34 | Petre Ionuț | Prahova | Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești, Centrul Județean de Excelență Prahova |
35 | Vasilescu Ruxandra Niculina | Prahova | Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești, Centrul Județean de Excelență Prahova |
36 | Mureșan Luca Valentin | Satu Mare | Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Satu Mare, Centrul Județean de Excelență Satu Mare |
37 | Cornea Alexandru-Mihai | Timiș | Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timișoara, Centrul Județean de Excelență |
38 | Dogaru Alexandru | Timiș | Colegiul Național "C. D. Loga" Timișoara, Centrul Județean de Excelență |
39 | Kelemen Alexandru | Timiș | Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timișoara |
40 | Cârnu Emilian | Vaslui | Colegiul Național "Gheorghe Roșca Codreanu" Bârlad |