Nr. | Nume | Județul | Şcoala |
---|---|---|---|
1 | Faur Andrei Bogdan | Arad | Liceul Național de Informatică Arad , Centru de Excelență Arad, Code School Clubs Arad |
2 | Pîslă Andrei - Daniel | Argeș | Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești |
3 | Racoviță Dennis Gabriel | Brăila | Colegiul Național „Gheorghe Munteanu Murgoci” Brăila, Centrul de Excelență Brăila |
4 | Anghel Eduard Andrei | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
5 | Aşkar Berrin | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
6 | Balint Teodor Andrei | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
7 | Benga Vlad Ştefan | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
8 | Beşleagă Tudor Ştefan | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
9 | Bulbariu Eric | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
10 | Comănescu Ştefan | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
11 | Costache Andrei-Paul | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
12 | Danciu Traian | București Sector 1 | Liceul Teoretic Școala Europeană București |
13 | Dionisie Tudor | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
14 | Gagea Costin | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
15 | Hlihor Radu Alexandru | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
16 | Jalbă Elena | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
17 | Lupu Matei | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
18 | Morad-Alivand-Beharvandi Ariana | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
19 | Moşteanu Ana Olivia | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
20 | Munteanu Luca Robert | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
21 | Nicolescu Matei Ştefan | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
22 | Pipernea Radu | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
23 | Păun-Trif Radu | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
24 | Rădăvoi David - Alexandru | București Sector 1 | Liceul Teoretic Naţional București |
25 | Savu Vicențiu-Dorian | București Sector 1 | Şcoala Gimnazială "Herăstrău" București |
26 | Tilea David | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
27 | Tomşa Natalia Elena | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
28 | Voiculescu Albert | București Sector 1 | Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București |
29 | Boac Mihai Cosmin | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
30 | Boca Petru-Ion | București Sector 3 | Școala Gimnazială Nr. 195 București |
31 | Bondoc Vlad | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
32 | Chelaru Ioan Cristian | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
33 | Ciuca Zeno Cristian | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
34 | Călin Tudor Ioan | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
35 | Olariu David Albert | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
36 | Zlatkov Orhan Yuriev | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
37 | Șuiu Tudor Alexandru | București Sector 3 | Liceul Teoretic Internațional de Informatică București |
38 | Ciocan Andrei Dimitrie | București Sector 4 | Școala Gimnazială Nr. 79 București |
39 | Mateescu Andrei | București Sector 5 | Școala Gimnazială Nr. 146 "I. G. Duca" București |
40 | Petrescu Ana-Maria | București Sector 6 | Colegiul Național "Grigore Moisil" București |
41 | Petrescu Mara-Angelina | București Sector 6 | Colegiul Național "Grigore Moisil" București |
42 | Popină-Andrei Ștefan | București Sector 6 | Școala Gimnazială "Sfântul Calinic de La Cernica" București |
43 | Popa Dan Sebastian | Cluj | Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca |
44 | Baldovin Emilian Alexandru | Gorj | Colegiul National "Spiru Haret" Târgu Jiu |
45 | Popescu Radu Andrei | Gorj | Colegiul National "Spiru Haret" Târgu Jiu |
46 | Aramă Andrei | Iași | Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași, Infogym - Hai La Olimpiadă! |
47 | Chiriță Tudor | Iași | Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași, Infogym - Hai La Olimpiadă! |
48 | Costin Marc Andrei | Iași | Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași, Infogym - Hai La Olimpiadă! |
49 | Dumitrașcu Emma Andreea | Iași | Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași, Infogym - Hai La Olimpiadă! |
50 | Mahalu Armand Mihai | Iași | Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași, Infogym - Hai La Olimpiadă! |
51 | Mircea Vlad | Iași | Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași |
52 | Nemțișor Andrei | Iași | Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași, Infogym - Hai La Olimpiadă! |
53 | Stratulat Matei Andrei | Iași | Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași |
54 | Vârlan Mihai | Iași | Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași, Infogym - Hai La Olimpiadă! |
55 | Rîpa Filip | Ilfov | Școala Gimnaziala Pro Ingenio Bragadiru |
56 | Ardeleanu Ionuț-Lucian | Prahova | Colegiul Național "Nichita Stănescu" Ploiești |
57 | Dumitrescu Iustin Lucian | Prahova | Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești |
58 | Pufulete Bogdan-Mihai | Prahova | Colegiul Național "Nichita Stănescu" Ploiești |
59 | Păun Mara Ioana | Prahova | Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești, Centrul Județean de Excelență Prahova |
60 | Sanalp Karan Ștefan | Prahova | Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești, Centrul Județean de Excelență Prahova |
61 | Ciurbe Bogdan Radu | Sălaj | Colegiul Național "Silvania" Zalău, Centrul Județean de Excelență Sălaj |
62 | Brindescu Șerban Mihai | Timiș | Școala Gimnazială Nr. 16 „Take Ionescu” Timișoara/Cjextm |
63 | Budulan Filip | Timiș | Liceul Teoretic "Coriolan Brediceanu" Lugoj, Clubul Copiilor Lugoj |
64 | Ceocea Alexandru-George | Timiș | Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timișoara |
65 | Mateş Ruxandra-Maria | Timiș | Colegiul Național "C. D. Loga" Timișoara, Centrul Județean de Excelență |
66 | Muntoiu Vlad-Ioan | Timiș | Colegiul Național "C. D. Loga" Timișoara, Centrul Județean de Excelență |